• Wielkanocna zbiórka żywności dla Fundacji Świat na Tak

• 13.04.2021 16:58
          • W okresie 11 marca -19 marca w naszej szkole została po raz drugi w tym roku szkolnym zorganizowana świąteczna zbiórka żywności dla fundacji Świat na Tak. Jak zwykle mogliśmy liczyć na hojność  naszych wolontariuszy. Zbiórka odbywała się w czasach dla wszystkich bardzo trudnych, bo przecież w związku z pandemią lekcje odbywają się on-line. Pomimo trudności  udało nam się zebrać pokaźna ilość produktów spożywczych i czystościowych. Przez ten krótki czas udało nam się zebrać 10 naprawdę pokaźnych rozmiarów paczki

Wolontariuszami, którzy włączyli się do wielkanocnej zbiórki żywności i sprawili tyle radości potrzebującym są: Jan Twarowski, Ignacy Łabanowski, Andrzej Dziewiecki, Paweł Tarka, Claudia Infante Malinowska, Gabrysia Dudziec, Ania Wąsowska, Karolina Bogacz, Michał Twardowski, Amelia Migda, Hania Lema, Maja Kędzierska, Zakhar Mytiuk, Antoni Opara, Patrycja Kornas, Ula Piorunek, Marta Kuciak, Jan Urbaś, Marianna Tyc, Oliwia Wierzbicka, Amelka Lewandowska z bratem Jakubem, Mikołaj Zarzecki z bratem Antkiem, Szymon Szkwarek,  Cezary Juszczyk, Stasio Wilk, Maks Czmil, Bartek Guz, Maja Kowalska z bratem Filipem, Kuba Janiszewski, Michalina Fronczak.

Bardzo Wam dziękuję w imieniu własnym i fundacji Świat na Tak  za zaangażowanie i dobre serca.