• Podziękowania za udział w akcji #Pozbierajmy-Pomagajmy

• 12.11.2023 19:34
            • W tegorocznej, już 3 odsłonie  akcji #Pozbierajmy-Pomagajmy udało się zebrać - z naszą pomocą- 14 000kg  kasztanów!
              W połączeniu z publiczną zbiórką podczas akcji w Skierniewicach dało to  kwotę 28.900zł.
              Zebrane pieniądze zasilą konto Fundacji Zobacz Więcej

Szkole Koło Wolontariatu
            • Zbiórka darów dla zwierząt

• 08.11.2023 19:55
            • Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt potrzebuje naszego wsparcia! Przed nami zimna pora roku, a dla zwierząt przebywających w schronisku jest to szczególnie trudny okres. Dlatego zachęcamy Was do włączenia się w naszą zbiórkę darów, aby pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Czego potrzebujemy?

Po konsultacjach z opiekunami zwierząt zbieramy:

• środki czystości (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia podłóg)

• ręczniki papierowe

• kołdry bez pierza

• grube koce

• naturalne przysmaki (np. żwacze, kurze łapki),

• mokra karma dla kotów DOLINA NOTECI, BRIT

• mokra karma dla psów DOLINA NOTECI, BRIT

• sucha karma dla psów DOLINA NOTECI, BRIT

Ze względu na dobro i zdrowie podopiecznych, opiekunowie proszą o przynoszenie małego woreczka/ puszki karmy dobrej jakościowo niż większą ilość karmy słabszej jakości.

LICZYMY NA WASZĄ POMOC I ZAANGAŻOWANIE!

Osoby, które mają karty/dzienniczki wolontariusza, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie się do opiekunów, aby pokazać przygotowaną paczkę. Prosimy przynieść kartę wolontariusza, byśmy mogły wpisać potwierdzenie udziału w akcji- 2h wolontariatu. Następnie można odnieść paczkę do punktu zbiórki- pudełko przy głównym wejściu szkoły.

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• Wolontariusze porządkują cmentarz na Tworkach

• 08.11.2023 19:59
            • Dziękujemy wolontariuszom z naszej szkoły: Emilce, Tymkowi, Lenie, Julii, Basi, Lili i Wandzie, za posprzątanie zapomnianych mogił na cmentarzu na Tworkach. Cieszymy się, że w sobotni poranek chciało się Wam wstać i zrobić coś dobrego. 😊

Młodzież na spotkanie przyszła „uzbrojona” w niezbędny sprzęt i z wielką ochotą przystąpiła do pracy. Sprzątaliśmy zapomniane mogiły, grabiliśmy liście i robiliśmy porządki w  alejkach między grobami. Na końcu uczniowie zapalili na nagrobkach zakupione znicze.

Celem naszej akcji była nie tylko pomoc, ale także kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku do tradycji.

Poniżej link do galerii zdjęć z tego wydarzenia: