• Akcja Szafowanie

• 05.06.2023 17:07
            • Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele! Zbliża się wiosna, a my w związku z tym zachęcamy Was do przewietrzenia swoich szaf oraz do udziału w Akcji Szafowanie.Pl. Nasza szkoła dołącza do zbiórki używanej odzieży,kocy, firan, pościeli itp. organizowanej przez Stowarzyszenie Patrz Sercem z Pruszkowa na rzecz Pana Grzegorza,który 1.12.2022r. uległ groźnemu wypadkowi drogowemu i pilnie potrzebuje kosztownej rehabilitacji neurologicznej. Zbieramy rzeczy, którym można dać drugie życie. Akcja w szkole trwa do 26.03.2023r. Rzeczy przynosimy zapakowane w worek lub torbę.

Stowarzyszenie Patrz Sercem

• Wirtualny festiwal "Włącz wolontariat"

• 03.01.2023 22:46
            • Niespełna miesiąc temu, chętne uczennice z klas 8, wzięły udział w Wirtualnym Festiwalu "Włącz wolontariat". Celem Festiwalu było uczczenie Dnia Wolontariusza, który przypadał 5 grudnia oraz docenienie zaangażowania szkolnych wolontariuszy i wolontariuszek, a także zainteresowanie młodzieży wolontariatem. Trzy drużyny z naszej szkoły, odpowiadały na pytania dotyczące szeroko rozumianego wolontariatu i zamieszczały je na padlecie. Oto link do padletu, na którym można zobaczyć wykonane zadania przez zgłoszone zespoły. Są wśród nich i nasze drużyny.

• Świąteczna zbiórka żywności

• 03.01.2023 22:41
            • Świąteczna zbiórka żywności.
              Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu organizują zbiórkę produktów, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom z naszej szkoły, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
              Wszystkie szczegóły znajdują się na dołączonym plakacie.

Jeżeli możesz- przyłącz się do nas !!!