• Wznawiamy kwestowanie dla WOŚP

• Po świątecznej przerwie wracamy
                i kontynuujemy kwestowanie dla WOŚP ♥️

Pieniążki do szkolnej puszki zbieramy
                do dnia 12 stycznia (piątek).

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki ♥️❣️ ♥️

• Witamy rok 2024!

• Szanowni Rodzice,
                Drodzy Uczniowie,

przyjmijcie życzenia noworoczne:

Życzymy Wszystkim, żeby ten
                Nowy Rok 2024 obfitował w zdrowie
                i szczęście, a wszystkie noworoczne postanowienia udało się zrealizować.

• Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

• Boże Narodzenie  to  święta wyjątkowe i ważne.
                Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

W tym przedświątecznym okresie, w naszej szkole, jak co roku, odbył się uroczysty apel. W piątek 22 grudnia uczniowie klasy 5b zaprezentowali całej społeczności szkolnej inscenizację związaną ze Świętami Bożego Narodzenia. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i nieznane  kolędy i pastorałki wykonywane przez uczniów.
                Po apelu Pani Dyrektor Ewa Nowicka przyjęła od harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju, podziękowała uczniom oraz złożyła serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

• Apel, jasełka, światełko pokoju

• Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i ważne.

W tym przedświątecznym okresie, w naszej szkole, jak co roku, odbył się uroczysty apel. W piątek 22 grudnia uczniowie klasy 5b zaprezentowali całej społeczności szkolnej inscenizację związaną ze Świętami Bożego Narodzenia. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i nieznane kolędy i pastorałki wykonywane przez uczniów.

• Pruszkowski Orszak Trzech Króli 2024

• Zapraszamy serdecznie na Pruszkowski Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2024 roku. Rozpoczynamy  o godz. 12.00 w Parku Potulickich (obok studni oligoceńskiej) od ul. Lipowej. Zapraszamy wszystkich- dzieci i dorosłych, całe rodziny i każdego z osobna. Jeśli ktoś ma ochotę, to można założyć jakiś element stroju w kolorze niebieskim, ale nie jest to obowiązkowe. Oprócz niebieskich strojów, dzieci mogą przebrać się za aniołki czy pastuszków. Uczniów klas 7 i 8 zapraszamy do wzięcie udziału w wolontariacie podczas orszaku, szczegóły u nauczycieli religii.

• Szanowni Państwo, od 14 stycznia w naszej szkole rozpoczynamy kwestowanie dla WOŚP

• Nasi szkolni wolontariusze każdego dnia będą pojawiać się na szkolnych korytarzach
                i w salach zachęcając całą społeczność do wsparcia zbiórki.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ♥️dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki.

Finał akcji - 28 stycznia 2024r.

Wspólnie wypełnijmy naszą
                szkolną puszkę♥️ !!!!

• Dziękujemy za udział w zbiórce

• Składamy serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły oraz rodzicom, za wielkie serce i aktywny udział w zbiórce darów dla podopiecznych Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny❤️. Wczoraj klasa 3a przekazała wszystkie zgromadzone rzeczy.

• 24 listopada uczniowie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia 🧸

• Z tej okazji każdy uczeń mógł przynieść do szkoły ulubionego przyjaciela - pluszowego misia oraz kocyk. Dodatkowo uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w konkurencjach sportowych - pokonywali tor przeszkód razem ze swoim pluszowym przyjacielem oraz rywalizowali kto rzuci woreczkiem bliżej misia. Wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowanki z pluszowym misiem, mieli możliwość wykonania "tatuażu" z motywem misia, a na wygranych czekały wspaniałe nagrody 😉

Czwartek 25.04.2024