• Pracownicy szkoły

      • LISTA PRACOWNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

         

        L.p.

        Imię i nazwisko

        Przedmiot

        Funkcja

         

        DYREKCJA

        1.

        Ewa Nowicka

         

        dyrektor

        2.

        Jadwiga Wójcik

         

        wicedyrektor

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        3.

        Magdalena

        Białobrzeska – Jarosz

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 1a

        4.

        Paulina Lis

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 1b

        5.

        Małgorzata Dzida

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 1c

        6.

        Elżbieta Pawłowska

        edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

        wychowawca klasy 2a

        7.

        Barbara Kowalska

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 2b

        8.

        Maria Jercha

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 3a

        9.

        Justyna Kłoda

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 3b

        10.

        Monika Bartosik

        edukacja wczesnoszkolna

        wychowawca klasy 3c

        11.

        Joanna Szczygielska

        wspomaganie klasa 1a,

        logopedia

         

        12.

        Aldona Wielgórska

        wspomaganie klasa 1b

         

        13.

        Karina Marczak

        wspomaganie klasa 2a

         

        14.

        Katarzyna Gawrońska

        wspomaganie klasa 3a

         

        NAUCZANIE W KLASACH 4 – 8

        15.

        Anna Korsak

        matematyka

        wychowawca klasy 4a

        16.

        Wojciech Cieślicki

        historia,

        wiedza o społeczeństwie

        wychowawca klasy 4b

        17.

        Joanna Romanowska

        j. angielski

        wychowawca klasy 4c

        18.

        Katarzyna Chmielewska

        wspomaganie klasa 4a

        wychowawca klasy 5a

        19.

        Urszula Prus

        matematyka

        wychowawca klasy 5b

        20.

        Iwona Hajduk

        j. polski,

        etyka

        wychowawca klasy 6a

        21.

        Renata Ciastek

        wspomaganie klasa 6a

        wychowawca klasy 7a

        22.

        Maja Winter

        wspomaganie klasa 6b,

        technika, muzyka, plastyka

        wychowawca klasy 7b

        23.

        Anna Pogruszewska

        j.  polski

        wychowawca klasy 7c

        24.

        Robert Kochański

        wychowanie fizyczne

        wychowawca klasy 7d

        25.

        Angelika Kurnik

        wspomaganie klasa 8a

        wychowawca klasy 8a

        26.

        Rafał Jończyk

        wychowanie fizyczne

        wychowawca klasy 8b

        27.

        Beta  Sławczyńska

        informatyka,

        wspomaganie klasa 7b

        wychowawca klasy 8c

        28.

        Monika Gryczka

        j. polski, SI

         

        29.

        Iwona Łukasik

        j. polski,

        wspomaganie klasa 5a, 5b

         

        30.

        Marta Tomaszewska

        matematyka

         

        31.

        Anna Karolak

        j. angielski

         

        32.

        Alla Sidlicka

        j. angielski

         

        33.

        Alina Michalska

        j. angielski, j. niemiecki,

        edukacja dla bezpieczeństwa

         

        34.

        Katarzyna Kornacka

        plastyka, historia,

        wiedza o społeczeństwie,

        wspomaganie klasa 6a

         

        35.

        Rafał Nachyła

        biologia, chemia

         

        36.

        Anna Piskorska

        geografia, przyroda,

        wychowawca świetlicy

         

        37.

        Ewelina Paczkowska

        fizyka

         

        38.

        Grażyna Garbacz

        wychowanie fizyczne

         

        39.

        Piotr Misztal

        wychowanie fizyczne

         

        40.

        Anna Piotrowska

        muzyka,

        wychowawca świetlicy

         

        41.

        Andrzej Krzemiński

        wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy

         

        42.

        Dorota Walkowiak

        religia

         

        43.

        Sebastian Rychliński

        religia,

        wspomaganie klasa 7c

         

        44.

        ks. Tomasz Michałowski

        religia

         

        45.

        Magdalena

        Raczkiewicz – Rynkowska

        wspomaganie klasa 4a

         

        46.

        Jolanta Bluszcz

        wspomaganie klasa 4b

         

        47.

        Tomasz Drygas

        wspomaganie klasa 6a

         

        BIBLIOTEKA

        48.

        Hoffmann Dorota

        bibliotekarz

        ŚWIETLICA

        49.

        Jadwiga Kaczmarczyk

        wychowawca świetlicy, etyka

        50.

        Ryszard Osmólski

        wychowawca świetlicy

        PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

        51.

        Urszula Szymczyk

        psycholog

        52.

        Anna Falandysz

        pedagog

        53.

        Monika Piech – Łabędź

        logopeda

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

        L.p.

        Imię i nazwisko

        Funkcja

         

        ADMINISTRACJA

        1.

        Katarzyna Kochańska

        kierownik administracyjny

        2.

        Bożena  Bartos

        sekretarz szkoły

        3.

        Monika Majewska

        sekretarz szkoły

        SEKCJA PORZĄDKOWA

        4.

        Edyta Safirowicz

        woźna

        5.

        Danuta Mąka

        woźna

        6.

        Barbara Błachnio

        woźna

        7.

        Ewelina Gałęzowska

        woźna

        8.

        Justyna Kadłubaj

        woźna

        9.

        Halina Leniarska

        woźna

        10.

        Agnieszka Grabowska

        woźna

        KONSERWACJA URZĄDZEŃ I TERENU

        10.

        Andrzej  Chludziński

        konserwator

        11.

        Roman Minorczyk

         starszy woźny, opiekun terenu

        12.

        Marian Widlicki

        opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu dla pieszych

        PIELĘGNIARKA

        13.

        Danuta Przywoźna

        pielęgniarka szkolna


         

         

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszków
      • sp1@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 63 52
      • ul. Topolowa 10 05 - 800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych