• Zajęcia pozalekcyjne

        • Wykaz zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez Szkołę Podstawową nr 1 w Pruszkowie w roku szkolnym 2021/2022

           

           

          Klasy 1-3

           

          Lp.

          Nazwa koła

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1

          Koło języka migowego „Zabawy z językiem angielskim”

          1a

          5

          J. Szczygielska

          Piątek

          12:45-13:30

          2

          Koło matematyczne

          2a

          8

          E. Pawłowska

          Poniedziałek

          11:45-12:30

          3

          Koło gier planszowych

          1-3

          14

          T. Drygas

          Wtorek

          15:35-16:20

          4

          Koło ortograficzne

          3a

          7

          M. Jercha

          Czwartek

          11:45-12:30

          5

          Koło ortograficzne

          3c

          9

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          9:50-10:35

          6

          Zajęcia rozwijające umiejętności czytelnicze

          2b

          8

          B. Kowalska

          Czwartek

          12:45-13:30

          7

          Zajęcia indywidualne: j. polski

          3a

          1

          K. Gawrońska

          Piątek

          12:45-14:30

          8

          Zajęcia społeczne: odrabianie lekcji

          2b

          2-5

          D. Walkowiak 

          Środa

          12:45-13:30

           

           

          Klasy 4-8

           

          Lp.

          Nazwa koła

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1

          Koło gier planszowych

          4-8

          14

          T. Drygas

          Wtorek

          15:35-16:20

          2

          Koło przyrodnicze

          4b, 4c

          5

          1. Piskorska

          Czwartek

          8:55-9:40

          3

          Zajęcia rozwijające umiejętności: j. polski

          6a

          10

          1. Hajduk

          Piątek

          8:45-9:40

          4

          Zajęcia rozwijające umiejętności: j. polski

          8

          12

          M. Gryczka

          Środa

          13:40-14:25

          5

          Zajęcia rozwijające umiejętności: j. polski

          7c

          10

          1. Pogruszewska

          Środa

          15:25-16:20

          6

          Zajęcia rozwijające umiejętności: j. polski

          8c

          19

          1. Pogruszewska

          Wtorek

          8:00-8:45

          7

          Zajęcia wspierające z j. angielskiego

          7c

          10

          1. Karolak

          Poniedziałek

          8:00-8:45

          8

          Zajęcia wspierające: matematyka

          7c

          1

          Tomaszewska

          Piątek

          7:10-7:55

          9

          Zajęcia rozwijające: matematyka

          7d

          9

          U. Prus

          Piątek

          13:45-14:30

          10

          Zajęcia rozwijające

          5b

          6

          1. Łukasik

          Czwartek

          9:40-10:35

           

           

          Klasy 1-3

           

          Lp.

          Nazwa zajęć

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          2a, 2b

          4

          E. Pawłowska

          Poniedziałek

          12:45-13:30

          2

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          3c

          4

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          9:50-10:35

          3

          Zajęcia czytelnicze

          2a

          14

          E. Pawłowska

          Codziennie

          15 min.

          4

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

          2b

          4

          B. Kowalska

          Czwartek

          12:45-13:30

          5

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

          3a

          1

          M. Jercha

          Czwartek

          12:45-13:30

          6

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          3a

          3

          J. Kłoda

          Wtorek

          14:45-15:30

          7

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          3b, 3c

          4

          J. Kłoda

          Czwartek

          9:50-10:35

          8

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

          3b

          4

          J. Kłoda

          Środa

          9:50-10:35

          9

          TUS

          1a, 1b, 2a

          10

          K. Marczak

          Środa

          12:45-13:30

          10

          SKS

          1-3

          10

          R. Jończyk

          Poniedziałek, środa,

          Piątek

          9:50-10:35

          9:50-10:35

          9:50-10:35

           

           

          Klasy 4-8

           

          Lp

          Nazwa zajęć

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1

          Zajęcia korekcyjno-kompemsacyjne

          4b, 4c

          4

          1. Wielgórska

          Wtorek

          14:40-15:25

          2

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          5b

          5

          1. Wielgórska

          Poniedziałek

          15:35-16:20

          3

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          7c

          12

          1. Wielgórska

          Wtorek

          15:35-16:20

          4

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          4a

          6

          M. Białobrzeska-Jarosz

          Poniedziałek

          12:45-13:30

          5

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          7d

          4

          M. Bartosik

          Wtorek

          15:35-16:20

          6

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          7a

          2

          M. Bartosik

          Wtorek

          15:35-16:20

          7

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          6a

          9

          M. Bartosik

          Środa

          8:55-9:50

          8

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          7b

          4

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          15:35-16:20

          9

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          8a

          5

          1. Kurnik

          Czwartek

          8:00-8:45

          10

          Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze: j. polski

          6a

          7

          1. Hajduk

          Piątek

          8:45-9:40

          11

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          5a

          5

          K. Chmielewska

          Wtorek

          13:45-14:30

          12

           

           

           

          1.  

           

           

          13

          Wolontariat

          4-8

          32

          1. Sławczyńska

          Czwartek

          17:00-18:00

          14

          TUS

          5A

          2

          K. Marczak

          Piątek

          13:45-14:30

          15

          TUS

          4A

          2

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Środa

          13:45-14:30

          16

          Spotkania redaktorskie

          7-8

          5-10

          Karolak, Pogruszewska

          Ruchome

          -

          17

          SKS

          7

          18

          R. Jończyk

          Poniedziałek, wtorek,

          środa

          14:30-15:20

          13:30-15:20

          14:30-15:20

           

           

          Pedagog i Psycholodzy

           

          Lp.

          Nazwa zajęć

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1

          TUS

          3a

          3

          1. Falandysz

          Środa

          11:45

          2

          TUS

          4b, 4a

          2

          1. Falandysz

          Poniedziałek

          9:15

          3

          Terapia ręki

          2a

          1

          1. Falandysz

          Środa

          9:50

          4

          Terapia ręki

          4a

          1

          1. Falandysz

          Czwartek

          8:00

          5

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          7c

          1

          1. Falandysz

          Wtorek

          8:00

          6

          Rewalidacja

          7a

          1

          1. Falandysz

          Piątek

          8:00

           

           

          7

           

           

          Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym

           

           

          5a

           

           

          1

           

           

          U. Szymczyk

           

           

          Wtorek

           

           

          8:00

          8

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          5b

          1

          U. Szymczyk

          Wtorek

          9:50

          9

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          3c

          1

          U. Szymczyk

          Wtorek

          10:35

          10

          Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym

          2b

          1

          U. Szymczyk

          Wtorek

          11:45

          11

          Zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym

          5b

          2

          U. Szymczyk

          Czwartek

          15:30

          12

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          4a

          1

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Czwartek

          8:00

          13

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          4b

          1

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Poniedziałek

          14:30

          14

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          3a

          1

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Piątek

          12:45

          15

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          3b

          1

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Wtorek

          14:40

          18

          Zajęcia rozwijające kompetencje emoc.-społ.

          5a

          1

          M. Raczkiewicz-Rynkowska

          Wtorek

          13:45

           

           

           

           

          Wykaz zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez

          Szkołę Podstawową nr 1 w Pruszkowie

          w roku szkolnym 2020/2021

           

          kl. 1-3

           

           

          Lp

          Nazwa koła

           

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1.  

          Czytelniczo-plastyczne

          2c

          10

          M. Bartosik

          poniedziałek

          12.45-13.30

          1.  

          ortograficzne

          2a

          7

          M. Jercha

          poniedziałek

          11.45-12.30

          1.  

          Języka migowego

          3a

          10

          J. Szczygielska

          poniedziałek

          13.30-14.30

          1.  

          Języka migowego

          2c

          10

          M. Bartosik

          poniedziałek

           

          1.  

          ortograficzne

          3c

          11

          M. Dzida

          piątek

          14.40-15.25

          1.  

          ortograficzne

          3a

          19

          M. Dzida

          wtorek

          11.45-12.30

          1.  

          Zaj. wspom. rozw.

          3c

          8

          M. Dzida

          wtorek

          9.50-10.35

          1.  

          ortograficzne

          2b

          5

          J. Kłoda

          piątek

          9.50-10.35

          1.  

          Matematyczno- przyrodnicze

          3b

          8

          A.Wielgórska

          Czwartek

          14.40-15.25

          1.  

          ortograficzne

          3a

          20

          M.Białobrzeska-Jarosz

          wtorek

          11.45-12.30

           

           

          Kl. 4 – 8

          Lp.

          Nazwa koła

           

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1.

          Przyrodniczo- ekologiczne

          4a

          7

          A.Piskorska

          poniedziałek

          8.55-9.40

          2.

          muzyczne

          7a,4a,6a

          10

          M.Winter

          czwartek

          14.40-15.25

          3.

          historyczne

          7b,6a,6c

          10

          W. Cieślicki

          środa

          15.30-16.20

          4.

          matematyczne

          3b, 3c

          4

          E.Pawłowska

          piątek

          8.55-9.30

          5.

          informatyczne

          4a,6a,6b

          5

          B.Sławczyńska

          wtorek

          14.40-15.25

          6.

          wolantariat

          4-8

          35

          B.Sławczyńska

          wtorki

          15.35-16.20

          7.

          Koło z projektu „Być jak Ignacy”

          7b

          9

          A.Piskorska

          wtorki

          8.00-8.45

          8.

          Zaj. rozwijające j.polski

          8c

          6

          I. Hajduk

          poniedziałek

          8.00-8.45

          9.

          Zaj. rozwijające j.polski

          8b

          6

          I..Hajduk

          czwartek

          8.00-8.45

          10

          Zaj. rozwijające matematyka

          6a,6b

          5

          M.Tomaszewska

          środa

          13.40-14.25

          11

          Zaj. rozwijające matematyka

          7b,7c

          10

          M. Tomaszewska

          środa

          14.40-15.25

          12

          Zaj. rozwijające matematyka

          6c

          8

          M. Tomaszewska

          piątek

          8.55-9.50

          13

          Zaj. rozwijające matematyka

          8b

          6

          A.Korsak

          piątek

          8.00-8.45

          14

          Zaj. rozwijające matematyka

          8a

          6

          A.Korsak

          czwartek

          8.00-8.45

          15

          SKS

          6,7

          24

          R.Jończyk

          Wtorek

          Środa

          piątek

          14.45-15.25

          14.45-15.25

          9.50-10.30

          16

          SKS

          5a

          6a

          6a,7a

          6

          11

          6

          P.Misztal

          Poniedziałek

           

          Poniedziałek

          środa

          10.45-11.30

           

          12.45-14.30

          13.45-14.30

          17

          Zaj. rozwijające j.polski

          7b

           

          M.Gryczka

          środa

          14.40-15.25

          18

          Zaj. rozwijające j.polski

          8a

          8

          M.Gryczka

          wtorek

          8.00-8.45

          19

          Zaj. wspierające rozwój kompetencji z j.ang.

          6c

          8

          A.Karolak

          piątek

          9.50-10.35

          20

          Zaj. wspierające rozwój kompetencji egzaminacyjnych

          8b

           

          A.Karolak

          poniedziałek

          13.45-14.30

          21

          Zaj. rozwijające j.polski

          6a

          8

          A.Pogruszewska

          czwartek

          13.45-14.30

          22

          Koło dziennikarskie

          4-8

          8

          M. Gryczka

          poniedziałek

          15.30-16.20

                     

           

          Kl. 1-8

                     

          Lp

          Nazwa zajęć

           

          Klasa

          Ilość uczniów

          Nazwisko nauczyciela prowadzącego

          Dzień tygodnia

          Godzina

          1.  

          Zaj. wyrównawcze

          6c

          3

          1. Piskorska

          piątek

          10.35- 11.30

          1.  

          Zaj. wyrównawcze

          2a

          1

          E. Pawłowska

          Czwartek

          11.45- 12.30

          1.  

          Zaj. wyrównawcze

          8c

          6

          1. Korsak

          Środa

          08.00- 08.45

          1.  

          Zaj. wyrównawcze

          5a

          8

          1. Michalska

          Poniedziałek

          09.50 -10.35

          1.  

          Zaj. wyrównawcze j.polski

          7c

          6

          1. Pogruszewska

          Piątek

          14.40-15,25

          1.  

          Zaj. wyrównawcze j.polski

          6c

          8

          1. Pogruszewska

          Czwartek

          8.00-8.45

          1.  

          Zaj. wyrównawcze j.polski

          6b

          5

          1. Pogruszewska

          Czwartek

          8.00-8.45

          1.  

          Zaj. wyrównawcze j.polski

          6d

          6

          1. Pogruszewska

          wtorek

          8.00-8.45

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          3b

          2

          1. Wielgórska

          Poniedziałek

          09.50- 10.35

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          3c

          2

          1.  Wielgórska

          Poniedziałek

          09.50- 10.35

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          4b

          5

          1. Wielgórska

          Środa

          14.40- 15.25

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          7a

          5

          1. Wielgórska

          poniedziałek

          14.40- 15.25

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          6c

          10

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          08.00- 08.45

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          7b

          10

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          08.00- 08.45

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          6b

          3

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          6d

          6

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          14.40- 15.20

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          8b

          6

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          14.40- 15.20

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          3a

          5

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          2c

          5

          M. Bartosik

          Poniedziałek

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          6b

          5

          M. Winter

          Środa

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          4a

          4

          J. Kłoda

          Czwartek

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          5a

          4

          J. Kłoda

          Środa

          09.50- 10.35

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          6a

          2

          J. Kłoda

          Czwartek

          13.45- 14.30

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          7c

          4

          J. Kłoda

          Środa

          14.40- 15.25

          1.  

          Zajęcia kor.- kompensacyjne

          2b

          4

          J. Kłoda

          wtorek

          13.45- 14.30

          1.  

          TUS

          1a

          3

          K. Marczak

          Czwartek

          11.30- 12.30

          1.  

          TUS

          4, 6

          3

          R. Ciastek

          Czwartek

          13.45- 14.30

          1.  

          TUS

          6b

          1

          M. Winter

          Wtorek

          13.45- 14.30

          1.  

          TUS

          2c, 2a

          3

          1. Falandysz

          Środa

          12.45- 13.30

          1.  

          TUS

          3a

          3

          1. Falandysz

          Piątek

          11.45- 12.30

           

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszków
      • sp1@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 63 52
      • ul. Topolowa 10 05 - 800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych