• Osiągnięcia i konkursy

          • Sukcesy sportowe

          • Jeśli chodzi o zeszły rok szkolny 2018/19 to największym sukcesem było osiągnięcie Mikołaja Zarzeckiego:

            Mikołaj Zarzecki (wtedy klasa 5B obecnie 6B) w indywidualnych biegach przełajowych osiągnął następujące sukcesy:

            -Mistrzostwo w Międzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m

            - Mistrzostwo w Mistrzostwach Wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych (Mistrz Mazowsza! ) na dystansie 1000m

            - 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m (Jest to największy sukces w historii naszej szkoły w biegach przełajowych)

             

            Drugim dużym sukcesem w zeszłym roku szkolnym było 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie stołowym i awans do turnieju Międzypowiatowego w tej dyscyplinie. Naszą szkołę reprezentowali: Falkowski, Myśliwiec, Krajewski

            Pozostałe mniejsze sukcesy są opublikowane na stronie szkoły na Facebooku.

             

            Największe sukcesy w obecnym Roku szkolnym 2019/20

            Pierwsze miejsce Mikołaja Zarzeckiego w Powiatowych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych

            Drugie Miejsce Marianny Tyc  w Powiatowych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych

            (niestety kolejne etapy z powodu epidemii nie odbyły się)

             

            Kolejnym sukcesem było Mistrzostwo Pruszkowa w Piłce Nożnej Dziewcząt starszych (7-8 klasa)

            oraz 2 miejsce w Mistrzostwach powiatu Pruszkowskiego

            naszą szkołę oraz miasto reprezentowały następujące uczennice :

            Koczkodaj Magdalena - 7a                                                                        

            Koczkodaj Martyna - 7a                                     

            Tyc Marianna - 7a

            Wierzbicka Oliwi - 7a

            Dudziec Gabriela - 7b

            Biedrzycka Aleksandra - 7c

            Głodkowska Zuzanna - 7c

            Kurpiel Olga - 8b

            Tarka Alicja - 8b

            Zacharko Oliwia - 8c

             

             

            W piątek 25 października w Szkole Podstawowej nr 6 rozegrano Mistrzostwa Pruszkowa w Koszykówce Dziewcząt . W rywalizacji udział wzięło 7 reprezentacji . Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w decydującym spotkaniu pokonując dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 8 .

            Drużyna zagrała w składzie :

            Koczkodaj Magdalena - 7a       

            Koczkodaj Martyna - 7a                                        

            Tyc Marianna - 7a

            Wierzbicka Oliwia - 7a

            Biedrzycka Aleksandra - 7c

            Bogacz Karolina - 7b

            Michalska Julia -7b

            Tarka Alicja - 8b

            Kicek Karolina - 8b

            Zacharko Oliwia - 8c

            Sikora Julia - 8c

            Gryżewska Anna - 8c

            Sukcesy w Tenisie stołowym:

            Mistrzostwo Pruszkowa Chłopcy w kategorii dzieci

            Mistrzostwo Pruszkowa Chłopcy w kategorii młodzież

            Mistrzostwo Pruszkowa Dziewcząt w kategorii młodzież

            V-ce Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Chłopcy kategorii dzieci

            V-ce Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Chłopcy kategorii młodzież

            V-ce Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Dziewcząt kategorii młodzież (awans do turnieju miedzypowiatowego)

            Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Diurzyński, Szymon Szkwarek, Mikołaj Zarzecki, Koczkodaj Magdalena, Koczkodaj Martyna, Tyc Marianna, Wierzbicka Oliwia, Zacharko Oliwia, Jakub Myśliwiec, Jan Komorowski , Kacper Krajewski.

             

            W rozegranych w szkole podstawowej nr 10 Mistrzostwach Pruszkowa Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt nasz reprezentacja wywalczyła 3 miejsce. W Następującym Składzie:

            Koczkodaj Magdalena - 7a      

            Koczkodaj Martyna - 7a                                        

            Tyc Marianna - 7a

            Wierzbicka Oliwia - 7a

            Biedrzycka Aleksandra - 7c

            Bogacz Karolina - 7b

            Michalska Julia -7b

            Tarka Alicja - 8b

            Kicek Karolina - 8b

            Kurpiel Olga - 8b

            Zacharko Oliwia - 8c

            Sikora Julia - 8c

            Gryżewska Anna - 8c

             

            W rozegranych w szkole podstawowej nr 8 Mistrzostwach Pruszkowa dzieci w piłce siatkowej chłopców nasz reprezentacja wywalczyła 3 miejsce. W Następującym Składzie:

            Jakub Gryżewski, Antoni Breczko, Damian Kubera, Artur Wójcicki, Mikołaj Dziurzyński, Tomasz Rydelek, Tymon Brzeziński, Michał Kucharski, Szymon Szkwarek, Adam Włodarski.

            Pozostałe trochę mniejsze sukcesy znajdują się na stronie szkoły na Facebooku.

             

             

            2019.11.24 Mistrzostwa Pruszkowa w Tenisie Stołowym Chłopców

              W dniu 22.11.2019r. rozegrano Mistrzostwa Pruszkowa Chłopców w tenisie stołowym w kategorii dzieci. Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w tych zawodach i zdobyła tytuł Mistrzów Pruszkowa. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Mikołaj Dziurzyński, Mikołaj Zarzecki oraz Szymon Szkwarek.

             Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i buty


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2019.10.25 Mistrzostwa Pruszkowa w Koszykówce Chłopców

             

                 W czwartek 24 października 2019r.  w Szkole Podstawowej nr 10 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Pruszkowa w Koszykówce Chłopców. Drużyna z naszej szkoły zajęła w tych zawodach 4 miejsce. Mistrzem Pruszkowa została drużyna SP 4. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie : Mateusz Woźniak, Bartek Rola, Norbert Trybała, Michał Tomaszewski , Andrzej Dziewiecki , Paweł Tarka , Patryk Dąbrowski , Adam Król, Ignacy Łabanowski, Michał Omelańczuk, Kacper Krajewski.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2019.10.25 Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w biegach przełajowych

             

                 W środę 23 października w Pruszkowie rozegrano Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w biegach przełajowych. Fantastycznie w tych zawodach zaprezentowali się Nasi Uczniowie. Mikołaj Zarzecki już prawie tradycyjnie zwyciężył w kategorii chłopców z klas 6. Świetne drugie miejsce zajęła Marianna Tyc. Na piątym miejscu rywalizację ukończyła Oliwia Wierzbicka. W pierwszej dwunastce swoje biegi ukończyli Filip Kowalski z klasy czwartej który był 10 oraz Mateusz Woźniak który w rywalizacji ósmoklasistów zajął 11 miejsce. Na brawa zasługuje także postawa Szymona Szkwarka oraz Nikoli Sobiczewskiej.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2019.09.30 Biegi przełajowe

             

             

                 26 września 2019r. rozegrano Mistrzostwa Pruszkowa w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 52 uczniów. Z tej licznej reprezentacji

                                                   Mikołaj Zarzecki zajął pierwsze miejsce a Marianna Tyc, drugie.

                 Wszyscy reprezentanci zasłużyli na wyróżnienie za walkę z czasem i z własnymi słabościami.

            GRATULUJEMY:))

                    


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2019.09.06 rok szkolny 2019/2020

             

            Rok szkolny 2019/2020


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2019.06.06 Nasze osiągnięcia sportowe

            Nasze osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/19

            5.04.19 Mistrzostwa w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym. Mikołaj Zarzecki pierwsze miejsce, Oliwia Wierzbicka i Marianna Tyc zajęły punktowane miejsca.

            2.04.19 Mistrzostwa Pruszkowa w piłce nożnej chłopców klas 6 i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

            29.03.19 Międzypowiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Mikołaj Zarzecki zwyciężył w kategorii klas 5 a awans do finałów wojewódzkich wywalczyły także Oliwia Wierzbicka i Marianna Tyc zajmując 8 i 9 miejsce. Franek Rydelek dobiegł na miejscu 13 

            7.03.19 Mistrzostwa Pruszkowa Młodzieży w piłce ręcznej w kategorii chłopców . Reprezentacja naszej szkoły zajęła w tych zawodach 3 miejsce. Uczestnicy: Kacper Biegański, Jakub Falkowski, Aleksander Iwański, Mateusz Rawa, Rasul Batsiew, Mateusz Wiaderek, Jakub Staszewski-Magiera, Szymon Piasecki, Dominik Chodkiewicz, Patryk Pietrzyk, Jan Tomaszewski, Karol Sierociński, Adrian Szczepaniak

            15.02.19 Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Pierwsze miejsce zajęła klasa 8a w składzie: Jakub Kania, Maciej Jabłoński, Szymon Piasecki, Kacper Biegański, Przemysław Piorunek, Bartłomiej Solarz.

            04.12.18 Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w tenisie stołowym w kategorii młodzieży. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła drugie miejsce. Uczestnicy: Kacper Krajewski, Jakub Myśliwiec, Jakub Falkowski.

            29.11.18 Mistrzostwa Pruszkowa w tenisie stołowym dzieci. Dziewczęta zajęły:
                                      III miejsce w składzie: Amelia Kaszper, Milena Janus, Anelia Stefanowa,

            a chłopcy
                                      II miejsce w składzie: Szymon Szkwarek, Mikołaj Woźniak

            5.11.18 Mistrzostwa Pruszkowa w koszykówce dziewcząt w kategorii młodzieży . Nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce w składzie: Sztyk Oliwia, Mioduszewska Aleksandra, Mioduszewska Antonina, Bury Klaudia, Kalinowska Maja, Paluchowska Katarzyna, Trojanowska Marta, Tarka Alicja, Radulska Wiktoria, Szymańczyk Marta, Dziewiecka Zofia, Borusiak Martyna, Grębska Zuzanna, Zacharko Oliwia.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2018.12.04 5 miejsce reprezentacji dziewcząt w tenisie stołowym

             

            W rozegranych w Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie dnia 28 listopada 2017 roku Mistrzostwach Pruszkowa Młodzieży w tenisie stołowym Maja Kalinowska, Antonina Mioduszewska  oraz Aleksandra Mioduszewska reprezentujące naszą szkołę wywalczyły 5 miejsce.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2018.09.06 Rok szkolny 2018/2019

                                                                                            

                                                                                ROK SZKOLNY 2018/2019


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.12.04 3 miejsce w tenisie stołowym chłopców

             

            W rozegranych 28 listopada 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie Mistrzostwach Pruszkowa Młodzieży w Tenisie Stołowym nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce.

            Drużyna występowała w następującym składzie:

            Jakub Falkowski, Rasul Batsiev, Piotr Gadomski

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.12.04 Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

             

            W ROZEGRANYCH W NADARZYNIE DNIA 30 LISTOPADA 2017 ROKU MISTRZOSTWACH POWIATU PRUSZKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM REPREZENTUJĄCY NASZĄ SZKOŁĘ I MIASTO PRUSZKÓW Jakub Myśliwiec, Jan Komorowski, Dawid Szadkowski WYWALCZYLI PIĄTE MIEJSCE

             

            2017.11.30 Mistrzowie Pruszkowa

             

            W rozegranych dnia 28 listopada 2017 roku Mistrzostwach Pruszkowa w tenisie stołowym reprezentacja chłopców pokonały wszystkich rywali i zdobyła tytuł Mistrzów Pruszkowa.

            Złote medale wywalczyli – Jakub Myśliwiec, Jan Komorowski, Dawid Szadkowski


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.29 Dziewczęta z Jedynki na 5 miejscu

             

            W ROZEGRANYCH W PARKU POTULICKICH MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REPREZENTACJA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁA 5 MIEJSCE.

            Skład reprezentacji szkoły:

            Karolina Kicek, Alicja , Kasia Ciuchcińska, Olga, Marynia Tyc, Magda Koczkodaj, Martyna Koczkodaj, Marta, Wiktoria


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.29 Chłopcy z Jedynki na 5 miejscu

             

            W ROZEGRANYCH W PARKU POTULICKICH MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REPREZENTACJA CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁA 5 MIEJSCE.

            CHŁOPCY WYSTĄPILI W SKŁADZIE – Karol Sierociński, Jakub Mielcarz, Dominik Trzciński, Mateusz Woźniak, Krzysztof Chijioke, Adam, Król, Norbert Trybała, Michał Tomaszewski, Oskar Szeller, Szymon Włodarski

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.23 Zosia Dziewiecka z brązowym medalem

             

            W ROZEGRANYCH DNIA 20 WRZESNIA 2017 ROKU

            MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA

            W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

             3 MIEJSCE I BRĄZOWY MEDAL WYWALCZYŁA

            UCZENNICA KLASY 7 B

            ZOSIA DZIEWIECKA


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.23 Awans do zawodów międzypowiatowych

             

            DNIA 22 WRZEŚNIA 2017 ROKU ROZEGRANO POWIATOWE ZAWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. REPREZENTUJACY NASZĄ SZKOŁĘ UCZNIOWIE MARIANNA TYC, FRANCISZEK RYDELEK, ADRIAN SZCZEPANIAK ZAJELI ODPOWIEDNIO 8 , 12 ORAZ 11 MIEJSCE I AWANSOWALI DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH.

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.20 Mistrzostwa Pruszkowa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

            W ROZEGRANYCH DNIA 19 WRZESNIA 2017 ROKU MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH AWANS DO ZAWODÓW POWIATOWYCH WYWALCZYLI NASTĘPUJACY UCZNIOWIE:

            MARIANNA TYC

            ADRIAN SZCZEPANIAK

            FRANEK RYDELEK

            ZOSIA DZIEWIECKA

            BARTEK KOPCZYŃSKI

            NORBERT TRYBAŁA

            TYMON PIETUCH

            GABRIELA DUDZIEC

             GRATULUJEMY !!!

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.20 Mistrzostwa Pruszkowa w Biegach Przełajowych

            DNIA 19 WRZEŚNIA 2017 ROKU W PARKU POTULICKICH ODBYŁY SIĘ  MISTRZOSTWA PRUSZKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

            NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE :

            Popławski Brajan,Szczepaniak Adrian,Woźniak Mateusz, Rola Bartek, Warych Piotr , Marciniak Oskar, Sierociński Karol, Batsiev Rasul , Wiaderek Mateusz, Tomaszewski Jan, Pietrzak Patryk, Kopczyński Bartek, Rawa Mateusz, Ciuchcińska Kasia, Kurpiel Olga, Dziewiecka Zosia, Mioduszewska Ola, Mioduszewska Tosia, Baranowski Szymon, Chmieliński Karol, Dudziec Gabriela, Dziewiecki Andrzej, Infante Klaudia, Król Adam,Łabanowski Ignacy, Michalska Julia, Rydelek Franek, Tarka Paweł, Trzciński Dominik, Wąsowska Anna, Grębska Zuzia, Stanikowski Bartek, Piasecki Patryk, Tyc Marianna, Tomaszewski Michał, Włodarski Szymon, Młynarczyk jagoda, Pietuch Tymon, Chijioke Krzysztof, Trybała Norbert, Głodkowska Zuzia, Kuciak Marta, Gąsiorowska Iza.

                     


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2017.09.04 Nowy rok szkolny

             

            ROK SZKOLNY 2017/2018


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2016.11.27 Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

             

            W MISTRZOSTWACH Pruszkowa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

            reprezentacja chłopców w składzie

            Rasul Batsiev, Kacper Parczewski, Jakub Falkowski, Jakub Myśliwiec 

            wywalczyła pierwsze miejsce i zdobyła tytuł MISTRZÓW PRUSZKOWA 2016

            GRATULUJEMY

             

                 W rozegranych 24 listopada 2016 roku w SP nr 10 Mistrzostwach Pruszkowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt drużyna naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

                 Dziewcząta zagrały w następującym składzie:

             Ola Mioduszewska, Antonina Mioduszewska, Iza Gąsiorowska

            GRATULUJEMY


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2016.11.18 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

             

            W MISTRZOSTWACH SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM wystartowało 28 zawodników.

            MISTRZEM SZKOŁY został uczeń klasy 5c JAKUB MYŚLIWIEC.

            V-CE MISTRZEM - RASUL BATSIEV.

            TRZECIE MIEJSCE wywalczył  KACPER PARCZEWSKI. 

             

            2016.10.28 Mistrzostwa Pruszkowa w Koszykówce

             

                 Dnia 27 października 2016r. w SP2  w Pruszkowie odbyły się

            MISTRZOSTWA PRUSZKOWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

                 Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Czosnowski, Mateusz Wiaderek, Karol Sierociński, Maciej Jabłoński, Jakub Chrzanowski, Olek Iwański, Bartek Habiera, Ignacy Łabanowski, Jan Tomaszewski, Dominik Chodkiewicz, Rasul Batsiev, Jakub Falkowski

             

             

             

            Chłopcy zajęli w rozgrywkach 5 miejsce

             

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2016.10.27 WICEMISTRZYNIE Z JEDYNKI

             

            W rozegranych 26 października 2016r.

            MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

            nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce.

             

             

                 Dziewczęta grały w nastepującym składzie:

             Antonia Mioduszewska, Martyna Borusiak, Marta Szymańczyk, Maja Kalinowska, Ola Mioduszewska, Zuzia Grębska, Oliwia Sztyk, Kasia Paluchowska, Klaudia Bury, Maja Fal, Zosia Dziewiecka

             GRATULUJEMY

             


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2016.09.04 Rok szkolny 2016/2017

             

            Rok szkolny 2016/2017


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.09.06 Czwarte miejsce piłkarzy z jedynki.

             

                                         

            W dniu 30 kwietnia na obiektach Znicz w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Pruszkowa w piłce nożnej chłopców. Szkoła Podstawowa nr 1 reprezentowana była przez następujących chłopców : Mateusza Jelińskiego, Antoniego Kaniuki, Damiana Skłodowskiego, Jakuba Aleksandrowicza, Jakuba Murza, Piotra Maj, Konrada Potęgę, Adama Gostomskiego, Mateusza Nazarka.

            Chłopcy zajęli w rozgrywkach czwarte miejsce.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.09.06 Dzień Olimpijczyka

             

                                                  

            W dniu 28 kwietnia na obiektach ZSSiO w Pruszkowie odbyły się zawody sportowe w ramach obchodów DNIA OLIMPIJCZYKA. Szkoła Podstawowa nr 1 reprezentowana była przez chłopców występujących w rozgrywkach piłki nożnej oraz w zawodach sprinterskich. Drużyna złożona z Łukasza Dobrowolskiego, Mateusza Jelińskiego, Antoniego Kaniuki, Franka Wąsowskiego, Damiana Skłodowskiego, Jakuba Aleksandrowicza oraz Jana Ciesielczyka wywalczyła 4 miejsce. W biegu sprinterskim na 100 metrów Franek Wąsowski zajął 3 miejsce.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.05.03 Brązowe medale dla jedynki.

             

                                                                               

            W rozegranych  w Pruszkowie Mistrzostwach Szkół Podstawowych  w Piłce Nożnej Dziewcząt nasza reprezentacja zdobyła 3 miejsce i brązowy medal.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.05.03 Zapasy w jedynce.

             

                                                                                                                                     

            Z okazji „pierwszego dnia wiosny” gościliśmy w szkole Panów Roberta i Piotra Michtę. Obaj bracia są reprezentantami Polski w zapasach. Podczas krótkiego pokazu uczniowie zobaczyli jak sprawni są przedstawiciele tego sportu.     


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.05.03 Czwarte miejsce dla siatkarek i siatkarzy z jedynki.

               

             

            W rozegranych w SP 8 Mistrzostwach Pruszkowa w Siatkówce nasze reprezentacje wywalczyły 4 miejsca.

            Reprezentacja dziewcząt występowała w składzie: Ola Borowska, Ula Tyc, Zuzia ,  Natalia Stańczyk, Laura Sikorska, Julia Staszczyszyn, Emilia Kasianiuk, Kinga Ciurzyńska, Nikola Demianiuk

            Chlopcy grali w składzie: Franek Wąsowski, Jan Piotrowski, Konrad Potęga, Mateusz Romanowski, Mateusz Jeliński, Adam Gostomski, Jakub Aleksandrowicz, Antek Kaniuka, Jakub Murza


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2015.02.10 Mistrzostwa szkoły w koszykówce

             

            W mistrzostwach szkoły klas IV-VI w koszykówce zwyciężyła klasa 6 B pokonując w finale klasę 

            6 A

            Zwycięzcy grali w następującym składzie:

            Mateusz Jeliński, Franek Wąsowski, Jan Ciesielczyk, Antoni Kaniuka, Jan Piotrowski, Jakub Murza.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.12.20 Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

             

                                                                                                     

            W rozegranych w listopadzie 2014 roku mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym uczniów klas IV – VI wzięło udział ponad 30 zawodników.    W wyniku rywalizacji do półfinałów awansowali Mateusz Jeliński, Piotr Maj, Adam Gostomski oraz Franciszek Wąsowski

            W finale Mateusz Jeliński pokonał Piotra Maj natomiast Franek Wąsowski wygrał z Adamem Gostomskim  

            Mistrzem Szkoły Podstawowej    nr 1 w tenisie stołowym w roku szkolnym 2014/2015 został Mateusz Jeliński

             

            2014.12.18 Piąte miejsce reprezentacji chłopców.

             

            W rozegranych w Nadarzynie dnia 11 grudnia 2014 roku Mistrzostwach powiatu pruszkowskiego w tenisie stołowym Franciszek Wąsowski oraz Mateusz Jeliński reprezentujący Pruszków wywalczyli 5 miejsce.

            W turnieju w którym udział wzięło 10 drużyn nasi zawodnicy zostali wyprzedzeni tylko przez drużyny w barwach których grali zawodnicy na co dzień trenujący tenisa stołowego.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.12.18 Mistrzynie powiatu z „ Jedynki”.

             

             

            W ROZEGRANYCH W NADARZYNIE DNIA 11 GRUDNIA 2014 ROKU MISTRZOSTWACH POWIATU PRUSZKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM REPREZENTUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ I MIASTO PRUSZKÓW KINGA CIURZYŃSKA ORAZ ZUZANNA ZIELIŃSKA WYWALCZYŁY PIERWSZE MIEJSCE I ZDOBYŁY TYTUŁ MISTRZYŃ POWIATU PRUSZKOWSKIEGO


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.12.10 Podwójne złoto dla „ Jedynki”.

             

            W rozegranych dnia 4 grudnia 2014 roku Mistrzostwach Pruszkowa w tenisie stołowym obie nasze reprezentacje zarówno dziewcząt i chłopców pokonały wszystkich rywali i zdobyły tytuły Mistrzów Pruszkowa.

            Złote medale wywalczyli – Zuzanna  Zielińska, Kinga Ciurzyńska, Mateusz Jeliński, Franek Wąsowski, Piotr Maj


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.10.28 Piąte miejsce dla reprezentacji dziewcząt i chłopców z „ Jedynki”

             

            W ROZEGRANYCH W PARKU POTULICKICH MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REPREZENTACJE: CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁY 5 MIEJSCA.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.10.05 Awans w biegach przełajowych do MIĘDZYPOWIATÓW.

             

            DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU ROZEGRANO POWIATOWE ZAWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. REPREZENTUJACE NASZĄ SZKOŁĘ UCZENNICE NIKOLA KRUGLEJ ORAZ JULIA FYDA ZAJĘŁY ODPOWIEDNIO 12 ORAZ 9 MIEJSCE I AWANSOWAŁY DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH.

            STARTUJĄCY  W ZAWODACH UCZNIOWIE ANGELIKA BLACHARCZYK ORAZ ŁUKASZ DOBROWOLSKI ZAJĘLI ODPOWIEDNIO 32 ORAZ 33 MIEJSCE i WYWALCZYLI PUNKTY DLA SZKOŁY


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.09.28 Awans uczniów z „ Jedynki” do biegów przełajowych.

             

            W ROZEGRANYCH DNIA 25 WRZESNIA 2014 ROKU MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH AWANS DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH WYWALCZYLI NASTĘPUJACY UCZNIOWIE:

            NICOLA KRUGLEJ

            JULIA FYDA

            ANGELIKA BLACHARCZYK

            ŁUKASZ DOBROWOLSKI

            JAKUB ALEKSANDROWICZ

            GRATULUJEMY !!!


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.09.28 Mistrzostwa Pruszkowa w biegach przełajowych.

            DNIA 25 WRZEŚNIA 2014 ROKU W PARKU POTULICKICH ODBYŁY SIĘ  MISTRZOSTWA PRUSZKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.07.02 Czwórbój lekkoatletyczny.


            Na obiektach sportowych MOS PRUSZKÓW  rozegrano MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.  Nasza szkoła wystawiła do rywalizacji drużynę chłopców.

            Po rozegraniu wszystkich konkurencji okazało się, że chłopcy zdobyli ilość punktów wystarczającą do zdobycia 4 miejsca w Pruszkowie.

            Skład reprezentacji: Franciszek Wąsowski, Jakub Murza, Mateusz Stańczyk, Mateusz Jeliński, Kamil Piętak, Antoni Rutkowski


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.07.02 Piłkarki na 5 miejscu.


            Dziewczęta z naszej szkoły w MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH zajęły 5 miejsce.

            Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Weronika Szymczyk, Lena Demianiuk, Dominika Dobrowolska, Ula Dziewiecka, Natalia Aleksandrowicz, Ola Grzywacz, Kasia Zamarja, Kamila Śniatkowska.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.07.02 Piłkarze nożni na czwartym miejscu.


            W MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W PIŁCE NOŻNEJ reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce.

            Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Mateusz Jeliński, Kamil Piętak, Bartek Chmielewski, Piotr Maj, Bartek Kunka, Jakub Kunka, Mateusz Stańczyk, Kacper Chrzanowski, Antoni Rutkowski     

            2014.07.02 Dziewczęta mistrzyniami powiatu.


            W rozegranych w Komorowie MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RECZNEJ dziewczęta z naszej szkoły reprezentujące Pruszków i szkołę wygrały wszystkie spotkania i zdobyły tytuł MISTRZYŃ POWIATU.

            Skład mistrzyń powiatu: Lena Demianiuk, Natalia Życka, Natalia Aleksandrowicz, Katarzyna Zamarja, Weronika Szymczyk, Ola Grzywacz, Ula Dziewiecka, Magda Rasztawicka, Julia Skrobuszewska, Maja Szatanowska, Laura Sikorska, Dominika Kucharska.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.07.02 Dziewczyny z „jedynki” mistrzyniami w szczypiorniaka.


            W  rozegranych w Hali Znicz w Pruszkowie MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT reprezentacja naszej szkoły zostawiła w pokonanym polu inne szkoły i zdobyła tytuł MISTRZA PRUSZKOWA.

            Dziewczęta w meczach grupowych wygrały swoje mecze ze Szkołą Podstawową nr 9 oraz Szkołą Podstawową nr 6. W finale dziewczęta nie dały szans reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 8.

            A to skład zwycięskiej drużyny: Lena Demianiuk, Natalia Życka, Natalia Aleksandrowicz, Katarzyna Zamarja, Weronika Szymczyk, Ola Grzywacz, Ula Dziewiecka, Magda Rasztawicka, Julia Skrobuszewska, Maja Szatanowska, Laura Sikorska, Dominika Kucharska.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.20 Wicemistrzynie Pruszkowa

             

            W rozegranych 12 marca w Hali Znicz Mistrzostwach Pruszkowa Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce i wywalczyła tytuł wicemistrzyń Pruszkowa.

            Dziewczęta występowały w następującym składzie:

            Laura Sikorska, Zuzia  Maja Szatanowska, Gabriela Wojtysiak, Kinga Ciurzyńska, Helena Mirona, Natalia Stańczyk, Angelika , Maja Kalinowska, Ola Kunka, Ola Madejska, Nikola Dominiak, Ada Daszkiewicz


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Medale pływaków z „ Jedynki”


            W rozgrywanych w pływalni Kapry Mistrzostwach Pruszkowa w pływaniu nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce.

             Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:

            Julia Krawczy, Adam Gostomski, Michał Chmielewski, Nikola Kruglej, Dominika Wojewódzka, Bartek Habiera, Jan Tomaszewski, Zosia Dziewiecka, Maja Kalinowska

            Indywidualnie medale zdobyli następujący uczniowie:

            Bartek Habiera        2 miejsce

            Jan Tomaszewski    2 miejsce

            Maja Kalinowska    3 miejsce

            Adam Gostomski    2 miejsce


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Mistrzostwa Pruszkowa w Siatkówce Chłopców

             

            W rozegranych w SP nr 8 Mistrzostwach Pruszkowa w piłce siatkowej chłopców drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 5 miejsce.

             

            Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali następujący uczniowie:

            Bartek Kunka, Mateusz Jeliński, Mateusz Szymański, Kamil Piętak, Jan Ciesielczyk, Jakub Nowicki, Jan Piotrowski, Konrad Potęga,  Antoni Rutkowski


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Mistrzostwa Pruszkowa w Siatkówce Dziewcząt


            W rozegranych w SP nr 8 Mistrzostwach Pruszkowa w piłce siatkowej dziewcząt drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 4 miejsce.

             

            Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowały następujące uczennice:

            Maja Wojciechowska, Weronika Szymczyk, Patrycja Jakubiuk, Kasia Zamarja, Natalia Życka, Ula Dziewiecka, Ola Grzywacz, Dominika Dobrowolska , Lena Demianiuk, Magda Rasztawicka,


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Mistrzostwa Pruszkowa w Dwa Ognie.


            W rozegranych w hali Znicz Mistrzostwach Powiatu uczniów klas 4 szkół podstawowych  w dwa ognie reprezentacja uczennic naszej szkoły zajęła 7 miejsce.

             

            Dziewczęta  wystąpiły w następującym składzie: Olan Kunka, Zuzia Idzikowska, Alicja Różalska, Helena Marona, Ada Daszkiewicz, Iona Borysowa, Kinga Ciurzyńska, Gabrysia Wojtasiak, Julia Fyda, Ania Rasztawicka, Maja Młynarczyk, Nikola Kruglej, Zuzia Kurpik, Ola Madejska,


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Mistrzostwa Pruszkowa w Dwa Ognie.


            W rozegranych w hali Znicz Mistrzostwach Powiatu uczniów klas 4 szkół podstawowych  w dwa ognie reprezentacja uczniów naszej szkoły zajęła 5 miejsce.

             

            Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Adam, Gostomski, Bartek Rola, Michał Tański, Kacper Młynarczyk, Wiktor Tyc, Dominik Fill, Jan Izydorczyk, Artur Piasecki, Krzysztof Warych, Michał Chmielewski, Łukasz Dobrowolski, Kamil Mrotek, Filip Markowski


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Drugie miejsce koszykarek z „ Jedynki” w międzypowiatowych zawodach.

             

            W ROZEGRANYCH W ŻYRARDOWIE ZAWODACH MIĘDZYPOWIATOWYCH

            W

            KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT NASZA REPREZENTACJA ZAJĘŁA 2 MIEJSCE.

            DZIEWCZĘTA ZAGRAŁY W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE:

            Ola Idzikowska, Blanka Gos, Kasia Zamarja, Ola Grzywacz, Ula Dziewiecka, Lena Demianiuk, Weronika Szymczyk, Julia Skrobuszewska, Natalia Aleksandrowicz, Natalia Życka, Magda Rasztawicka


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Koszykarze z „ Jedynki” na piątym miejscu.


            W rozegranych w SP nr 8 Mistrzostwach Pruszkowa Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopców nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce.

            2014.03.17 Dziewczęta z „ Jedynki” najlepsze w powiecie pruszkowskim.


            Dnia 29 października 2013 roku reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruszkowie wygrała powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt szkół podstawowych. Nasze uczennice w pokonanym polu zostawiły reprezentacje ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piastowie, Szkoły Podstawowej w Raszynie i w Brwinowie.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 „Jedynka” Mistrzem Pruszkowa.


            W dniu 23 października 2013 roku w SP nr 9 w Pruszkowie rozegrano Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt. Reprezentacja naszej Szkoły pokonała w meczach grupowych rywalki ze SP nr 9 oraz SP 8. W finale nasze dziewczęta zmierzyły się z zawodniczkami ze SP nr 6 i pokonały je zdecydowanie 22-8.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Weronika Szymczyk oraz Mateusz Stańczyk w Międzypowiatowych Mistrzostwach w Biegach Przełajowych


            Dnia października 2013 roku w Kamionie k/ Sochaczewa rozegrano Międzypowiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych. Uczniowie klasy szóstej Weronika Szymczyk oraz Mateusz Stańczyk reprezentując miasto i powiat pruszkowski zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli miejsca w pierwszej dwudziestce zawodów.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Sztafetowe Biegi Przełajowe.


            W dniu października 2013 roku rozegrano Mistrzostwa Pruszkowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta reprezentujące SP 1 zajęły w tych zawodach 3 miejsce , natomiast chłopcy 5 miejsce.


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Awans uczniów z „ Jedynki” do biegów przełajowych.

             

            W ROZEGRANYCH DNIA 30 WRZESNIA 2013 ROKU MISTRZOSTWACH PRUSZKOWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2 MIEJSCE I TYTUŁ WICE MISTRZA PRUSZKOWA WYWALCZYŁ UCZEŃ KLASY SZÓSTEJ MATEUSZ STAŃCZYK.

             

            W TYCH SAMYCH ZAWODACH W KATEGORII DZIEWCZAT NA TRZECIM MIEJSCU SWÓJ BIEG UKOŃCZYŁA WERONIKA SZYMCZYK

             

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2014.03.17 Mistrzostwa Pruszkowa W Biegach Przełajowych.

             

            DNIA 30 WRZEŚNIA 2013 ROKU W PARKU POTULICKICH ODBYŁY SIĘ  MISTRZOSTWA PRUSZKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

             

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2013.05.26 Trzecie miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym.

             

            Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła 3 miejsce w Powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2013.05.26 Trzecie miejsce piłkarek nożnych.

             

            W Mistrzostwach Pruszkowa w MINI PIŁCE NOŻNEJ drużyna dziewcząt z „JEDYNKI” wywalczyła 3 miejsce .

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2013.05.26 Czwarte miejsce w mistrzostwach Pruszkowa w Piłce Ręcznej.

             

            W rozgrywkach w Hali Widowiskowo Sportowej Znicz Mistrzostwach Pruszkowa  Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej reprezentacja chłopców i dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 zajęły czwarte miejsce.

            Więcej >>


            Szkoła Podstawowa, Nr.1, im.Piłsudskiego, w Pruszkowie, Pruszków, szkoła, podstawówka, 1, jedynka
             

            2013.05.26 Memoriał im. Andrzeja Kowalczyka w dwa ognie usportowione

              

              W rozgrywanych w hali ZNICZ zawodach z udziałem szkół podstawowych z terenu Pruszkowa, Piastowa, Raszyna, Brwinowa, Nowej Wsi, Komorowa nasze reprezentacje chłopców i dziewcząt wywalczyły 7 miejsca.

            Do strefy medalowej zabrakło niewiele, ale w  następnych zawodach uczniowie klas czwartych pokażą, że stać ich na miejsca na podium.

            W skład reprezentacji chłopców : 

            Jakub Murza, Jan Ciesielczyk, Antoni Kaniuka, Mateusz Jeliński, Mateusz Romanowski, Damian Skłodowski, Konrad Potęga, Mateusz Szymański, Kacper Bartosiewicz, Jakub Aleksandrowicz, Jakub Pruszczyński, Franek Wąsowski, Piotr Majka

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszków
      • sp1@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 63 52
      • ul. Topolowa 10 05 - 800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych