• Biblioteka szkolna

          • PODSUMOWANIE PRACY W ROKU SZKOLNYM

            2020/2021

             

            Statystyka

            Stan czytelników zapisanych w szkolnej bibliotece wynosi 432, wszyscy uczniowie odwiedzili wypożyczalnię.

            Ilość dni z wypożyczeń– 153

            Liczba odwiedzin w wypożyczalni – 690

            Liczba odwiedzin w czytelni – 150

            Liczba wypożyczonych książek –816

            Średnia na jednego ucznia wynosi – 2,45 książek

            Średnia wypożyczeń dziennych wynosi – 11,2 książek

             

            Klasy najlepiej czytające to:

            Klasy  I – III                         II c

            Klasy  IV – VIII                   VII a

             

            Najlepszy czytelnik to:

            Klasy  I – III            Franciszek Król kl. 2b  

                                                   Lena Czmil kl.2c

            Klasy  IV – VIII      Maja Safirowicz kl. 4a 

                                                   Michalina Fronczak kl. 7c

             

            Udział w konkursach:

            Konkurs plastyczno-biblioteczny dla klas I „Biblioteka moich marzeń”

            Zwycięzcy konkursu:

              • I miejsce – Zofia Rokicka kl.1b, Małgorzata Leszcz kl.1a

            II miejsce – Patryk Rudziński kl.1b, Nela Zamłyńska kl. 1a,

             

              • III miejsce – Emilia Legucka kl.1a, Marzena Wultańska kl. 1b

             

            Konkurs plastyczny dla klas III „Okładka mojej ulubionej książki”

            Zwycięzcy konkursu:

              • I miejsce - Lena Siudek kl. 3b, Aleksandra Kochniarz kl. 3b
              • II miejsce - Klaudia Wiśniewska kl. 3b, Tymon Legucki kl. 3b
              • III miejsce - Dmytro Batura kl.3, Igor Miazga kl. 3c
              • Wyróżnienie - Agnieszka Pachnia kl. 3c, Wiktoria Łęczycka kl. 3c

                 

            Konkurs recytatorski dla klas I-IV „Strofy dla mojej ojczyzny”

            Zwycięzcy konkursu:

              • I miejsce - Fryderyk Wyszyński kl.2b, Weronika Mazepa kl. 1a
              • II miejsce  - Ksawery Dominiak kl. 1a, Franciszek Jach kl. 1a
              • III miejsce - Róża Wąsowska kl.1b, Ida Turzyńska kl. 3b
              • Wyróżnienie - Małgorzata Leszcz kl. 1a, Nela Zamłyńska kl. 1a

             

          • PODSUMOWANIE PRACY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

          • Statystyka

            Stan czytelników zapisanych w szkolnej bibliotece wynosi 429, wszyscy uczniowie odwiedzili wypożyczalnię.

            Ilość dni z wypożyczeniami – 112

            Liczba odwiedzin w wypożyczalni – 1916

            Liczba odwiedzin w czytelni – 1777

            Liczba wypożyczonych książek – 1651

            Średnia na jednego ucznia wynosi – 3,8 książek

            Średnia wypożyczeń dziennych wynosi – 14,7 książek

             

            Klasy najlepiej czytające to:

            Klasy  I – III                         III b

            Klasy  IV – VIII                   VI a

             

            Najlepszy czytelnik to:

            Klasy  I – III            Maja Safirowicz kl. 3b  

                                                   Kasia Dudziec kl.3c

            Klasy  IV – VIII      Łucja Wójcicka kl. 8b  

                                                   Barbara Haser kl. 8a

             

            Udział w konkursach:

            Konkurs plastyczno-biblioteczny dla klas I „Biblioteka moich marzeń”

            Zwycięzcy konkursu:

            • I miejsce – Jakub Lewandowski kl.1c, Nikola Maciak kl.1a
            • II miejsce – Antoni Zarzecki kl.1c, Stanisław Szczuchniak kl. 1a,
            • III miejsce – Rozalia Chamernik kl.1a, Patryk Kaprzyk kl. 1b
            • Wyróżnienie – Nina Golińska kl. 1a

             

            Konkurs recytatorski dla klas 1-3 „Wiersze Wandy Chotomskiej”

            Zwycięzcy konkursu:

            • I miejsce - Gabriela Delegacz kl.1b, Karolina Jabłońska kl.1c, Lena Siudek kl.2b
            • II miejsce - Konstantyn Gołoś kl.1b, Antoni Zarzecki kl.1c
            • III miejsce - Kasia Dudziec kl.3c 

                 

            Konkurs recytatorski dla klas II-III „Wiersze Cz. Miłosza”

            Zwycięzcy konkursu:

            • I miejsce Mikołaj Zarzecki 6b
            • I miejsce Magdalena Koczkodaj 7a
            • III miejsce Andrzej Dziewiecki 7b Antoni Bogiel 7c
            • Wyróżnienie Barbara Haser 8a
          • PODSUMOWANIE PRACY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

          • Statystyka

            Stan czytelników zapisanych w szkolnej bibliotece wynosi 435, wszyscy uczniowie odwiedzili wypożyczalnię.

            Ilość dni z wypożyczeniami – 160

            Liczba odwiedzin w wypożyczalni – 2567

            Liczba odwiedzin w czytelni – 2486

            Liczba wypożyczonych książek – 2029

            Średnia na jednego ucznia wynosi – 4,7 książek

            Średnia wypożyczeń dziennych wynosi – 12,7 książek

             

            Klasy najlepiej czytające to:

            Klasy  I – III                         II b

            Klasy  IV – VIII                   VII a

             

            Najlepszy czytelnik to:

            Klasy  I – III            Natalia Leszczyk  kl.2a

                                             Maja Safirowicz kl. 2b            

            Klasy  IV – VIII       Łucja Wójcicka kl. 7b  

                                             Matylda Dołęgowska kl. 8c      

             

            Udział w konkursach:

            Konkurs plastyczno-biblioteczny dla klas I „Znamy naszą bibliotekę”

            Zwycięzcy konkursu:

            • I miejsce - Barbara Sarba kl.1a, Aleksandra Kachniarz kl.1b
            • II miejsce - Wanda Raburska-Wacko kl.1a, Wiktoria Juszczak kl. 1b,
            • III miejsce - Igor Miazga kl.1c, Agnieszka Pachnia kl. 1c

             

            Konkurs recytatorski dla klas 1-3 „Wiersze Juliana Tuwima”

            Zwycięzcy konkursu:

            • I miejsce -Zuzanna Kopczyńska kl.2b,
            • II miejsce - Kasia Dudziec kl.2c
            • III miejsce - Aleksandra Filochowska kl.4a,
            • Wyróżnienia: Magda Charlowska kl.1c, Oskar Sobczyk kl.1a

                 

            Konkurs recytatorski dla klas II-III „Wiersze K. I.  Gałczyńskiego”

            Zwycięzcy konkursu:

            I miejsce - Kinga Rupniewska kl.8c,

            II miejsce - Anna Gryżewska kl. 7c,

            III miejsce - Mikołaj Zarzecki kl.5b, Wyróżnienia: Barbara Hoser kl.7a, Magdalena Skrzyczyńska kl.8c

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszków
      • sp1@miasto.pruszkow.pl
      • 22 758 63 52
      • ul. Topolowa 10 05 - 800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych