• Godziny dostępności-konsultacji nauczycieli

      • Lp.

        Nazwisko i imię

        Dzień i godzina konsultacji

        1

        Bartosik Monika

         Środa 13:15-14:15

        2

        Białobrzeska- Jarosz Magdalena

         Poniedziałek 15:30-16:30

        3

        Chaba-Przemyska Paulina

         Środa 9:30-10:30

        4

        Chmielewska Katarzyna

         Środa 8:45-9:45

        5

        Ciastek Renata

         Środa 7:50-8:50

        6

        Cieślicki Wojciech

         Środa 12:30-13:30

        7

        Dzida Małgorzata

         Wtorek 10:45-11:45

        8

        Garbacz Grażyna

         Czwartek 11:30-12:30

        9

        Gawrońska Katarzyna

         Poniedziałek 8:00-9:00

        10

        Gryczka Monika

         Czwartek 15:25-16:25

        11

        Hajduk Iwona

         Czwartek 13:30-14:30

        12

        Hoffmann Dorota

         Poniedziałek 14:00-15:00

        13

        Jończyk Rafał

         Poniedziałek 12:45-13:45

        14

        Kaczmarczyk Jadwiga

         Czwartek 13:30-14:30

        15

        Karolak Anna

         Piątek 7:50-8:50

        16

        Kochański Robert

         Wtorek 12:30-13:30

        17

        Kornacka Katarzyna

         Wtorek 11:30-12:30

        18

        Korsak Anna

         Poniedziałek 15:40-16:40

        19

        Kurnik Angelika

         Poniedziałek 14:00-15:00

        20

        Lis Paulina

         Czwartek 8:45-9:45

        21

        Łukasik Iwona

         Wtorek 10:45-11:45

        22

        Marczak Karina

         Czwartek 9:40-10:40

        23

        Michalska Alina

         Piątek 13:45-14:45

        24

        Michałowski Tomasz

         Wtorek 15:25-16:25

        25

        Miros Anna

         Piątek 12:30-13:30

        26

        Misztal Piotr

         Wtorek 13:45-14:45

        27

        Mykhalchyshyn Ivanna

         Wtorek 10:00-11:00

        28

        Nachyła Rafał

         Wtorek 11:30-12:30

        29

        Nowicka Ewa

         Poniedziałek 13:00-14:00

        30

        Osmólski Ryszard

         Piątek 14:30-15:30

        31

        Ostrowska Aneta

         Piątek 12:30-13:30 

        32

        Pawłowska Elżbieta

         Piątek 09:45-10:45

        33

        Piech-Łabędź Monika

         Poniedziałek 15:30-16:30

        34

        Piotrowska Anna

         Środa 16:00-17:00

        35

        Pogruszewska Anna

         Wtorek 9:45-10:45

        36

        Prus Urszula

         Poniedziałek 13:30-14:30

        37

        Raczkiewicz- Rynkowska Magdalena

         Poniedziałek 15:30-16:30

        38

        Romanowska Joanna

         Poniedziałek 13:45-14:45

        39

        Rychliński Sebastian

         Piątek 9:40-10:40

        40

        Skalska Agnieszka

         Środa 17:30-18:30

        41

        Sobczak-Szymańska Magdalena

         Poniedziałek  14:40-15:40

        42

        Sławczyńska Beata

         Czwartek 7:30-8:30

        43

        Szczygielska Joanna

         Poniedziałek 15:25-16:25

        44

        Szychowska Edyta

         Piątek 10:30-11:30

        45

        Szymczyk Urszula

         Czwartek 8:00-9:00

        46

        Tomaszewska Marta

         Czwartek 9:40-10:40

        47

        Tyburcy Katarzyna

         Piątek 8:45-9:45

        48

        Walkowiak Dorota

         Poniedziałek 11:30-12:30

        49

        Wąsewicz Sylwia

         Piątek 8:45-9:45

        50

        Widera Joanna

         Wtorek i czwartek 7:00- 7:30 

        51

        Wielgórska Aldona

         Wtorek 7:00-8:00

        52

        Winter Maja

         Poniedziałek 15:25-16:25

        53

        Wójcik Jadwiga

         Środa 13:30-14:30

        54

        Zgutczyńska-Misewicz Małgorzata

         Czwartek 15:25-16:25 

         

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszków
      • 22 758 63 52
      • ul. Topolowa 10 05 - 800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych