• Dyktando z okazji Święta Edukacji Narodowej

• Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal Dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:

dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)

dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz tempo rozwiązywania (im szybciej, tym lepiej).

Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

Serdecznie prosimy o udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do strony konkursu na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiadomość ta będzie mogła dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. Z góry serdecznie dziękujemy!

Z wyrazami szacunku,Zespół Dyktanda.pl

Piątek 29.03.2024