• Międzyszkolny projekt pt. Zimowa kartka sensoryczna

• W tym roku Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym projekcie pt. Zimowa kartka sensoryczna organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach którego wykonali ponadto trzydzieści kartek pocztowych o tematyce zimowo-świątecznej. Wykorzystaliśmy do tego wiele materiałów tj. papier o różnej fakturze, gotowe elementy w różnych kształtach, watę i wiele innych. Jednak najmilszą częścią projektu była możliwość wysłania własnoręcznie zrobionych kartek, wraz z życzeniami świątecznymi, do pozostałych uczestników projektu. Uczestnictwo w tym projekcie dało możliwość świetnej zabawy, rozwoju i pobudzenia kreatywności oraz przede wszystkim pięknej, ale zapomnianej już tradycji wysyłania kartek pocztowych z okazji Świąt.

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W PRUSZKOWIE
              • WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W PRUSZKOWIE

• Nasza Szkoła, jak co roku, bierze udział w zbiórce na rzecz

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Idąc przykładem lat ubiegłych działamy przy sztabie SP nr 10

- bo wiadomo w GRUPIE SIŁA.

Finał akcji przewidziany jest na 30 stycznia 2022 roku.

Ale na finał nie czekamy i już zbieramy! :)

W holu szkoły znajduje się puszka, do której możemy dorzucać się od 10.12.2021 do 30.01.2022, dodatkowo w najbliższych dniach przedstawiciele samorządu szkolnego będą odwiedzać wszystkie klasy. Liczymy na hojność wszystkich dzieci :-)

Polecamy się Państwa hojności!

Sobota 20.04.2024