• Młodzieżowa Rada Miasta

• Drodzy Uczniowie,

od 25 listopada 2022 roku do 2 grudnia 2022 roku możecie składać formularze kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa. Dostępne one są u Pani Katarzyny Chmielewskiej lub Renaty Ciastek.

Kandydatem na Radnego w Młodzieżowej Radzie Miasta Pruszkowa może zostać osoba, która:

• jest mieszkańcem Pruszkowa,
                • ma ukończone 12 lat i nie ukończyła jeszcze 18 lat (dotyczy dnia wyborów).

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa odbędą się 10 stycznia 2023 roku.

Wypełnione formularze:

• kartę zgłoszeniową,
                • oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystaniu wizerunku osoby niepełnoletniej,
                • zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w pracach Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa można składać do Pani Katarzyny Chmielewskiej , Renaty Ciastek lub Anny Pogruszewskiej do dnia 2 grudnia 2022 roku.

INFORMACJA O WYBORACH NA STRONIE MIASTA -

ZARZĄDZENIE PREZYDENTA NA BIP - https://bip.um.pruszkow.pl/zarzadzenie/6136/zarzadzenie-nr-268-2022

• Akcja Bookcrossing trwa!

• Przypominamy, że w naszej szkole trwa akcja Bookcrossing - Poczuj Radość Czytania. Zachęcamy do korzystania z książek znajdujących się na półce oraz ich wymiany.

• Zestawienie punktów „Zgrana klasa”

• Kolejne działanie już 6 grudnia- zakładamy czapkę Mikołaja

Przypominamy, że regulamin konkursu wraz z zasadami przeliczania punktów znajduje się  w zakładce Samorządu Uczniowskiego.

• Zgrana klasa

• Drodzy Uczniowie,

Pamiętajcie !!!  - kolejne działanie w ramach konkursu „Zgrana klasa” już w najbliższy poniedziałek 7 listopada !!!

Liczymy na Wasze zaangażowanie 👍

• Akademia Pana Kleksa

• Uczniowie klasy 4a stworzyli magiczny świat Pana Kleksa, w którym rządzą magia, postaci z bajek i tajemniczy szpak Mateusz. Dzięki stworzonym makietom możemy się przenieść na lekcje kleksografii, do pokoju pełnego sekretów i magicznej kuchni z przedziwnymi potrawami oraz pospacerować po ogrodzie Akademii, gdzie może spotkamy Dziewczynkę z zapałkami. Zapraszamy do obejrzenia wystawy na drugie piętro!!!

• Spotkanie uczniów z przedstawicielami Urzędu Miasta

• W piątek 28 października uczniowie klas 6-8 wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Miasta na czele z Prezydentem Miasta Pruszkowa Panem Pawłem Makuchem.
                W trakcie godzinnego spotkania młodzież została zapoznana z zasadami kandydowania do Młodzieżowej Rady Miasta, celami, zadaniami oraz działaniami MRM.
                Wizyta zakończona została pytaniami uczniów skierowanymi do Pana Prezydenta Pawła Makucha oraz wesołą sesją zdjęciową.

Czwartek 28.03.2024