• Świąteczna zbiórka żywności

• Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu organizują zbiórkę produktów, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom z naszej szkoły, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
                Wszystkie szczegóły znajdują się na dołączonym plakacie.

Jeżeli możesz- przyłącz się do nas !!!

• Konkurs literacko-plastyczny

• Przypominamy, iż w piątek 16.12.22r. upływa termin oddania prac na konkurs plastyczny w naszej zaprzyjaźnionej Filii nr 3 Książnicy Pruszkowskiej. Zachęcamy do udziału!

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruszkowie - Program judo w szkole 2022

• W okresie wrzesień – grudzień 2022 w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie w klasach 1-3 jest realizowany „Program judo w szkole”,  we współpracy z Polskim Związkiem Judo. Program realizują trenerzy klubu UKS Ulisses Team Pruszków W ramach programu dzieci ze szkoły mają możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach podstaw judo oraz bezpiecznego upadania. Realizacja zajęć była możliwa dzięki staraniom Dyrekcji Szkoły i współpracy szkoły z klubem judo UKS Ulisses Team Pruszków. Dzieci zainteresowane będą miały możliwość trenowania judo w ramach klubu, który zapewnia niezbędny sprzęt oraz kadrę trenerską. Więcej informacji dostępne jest na stronach:

Czwartek 25.04.2024