• Finał WOŚP

• Drodzy Uczniowie,
                jutro ostatni dzień kiedy będziecie  mogli zasilić naszą szkolną puszkę WOŚP ♥️
                W naszej puszczę jest jeszcze sporo wolnego miejsca, tak więc DO DZIEŁA 👍

• Konkurs (NIE) ZIEMSKA GRA

• Szanowni Państwo,

zbliża się 550-ta rocznica urodzin Mikołaja Kopernika.  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie (NIE) ZIEMSKA GRA,organizowanym przez Strefę Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA w Pruszkowie.  Celem konkursu jest zaprojektowanie i stworzenie autorskiej gry planszowej nawiązującej do życia lub działalności Mikołaja Kopernika. W konkursie mogą brać udział rodziny z uczniami szkół podstawowych powiatu pruszkowskiego.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

REGULAMIN_(NIE)_ZIEMSKA_GRA.pdf

• Światowy Dzień Logiki

• Drodzy Uczniowie,

Już w najbliższy piątek zachęcamy Was do wzięcia udziału w grze terenowej z okazji Światowego Dnia Logiki.
                Dzięki swojej aktywności zabierzecie kolejne punkty dla swojej klasy w całorocznym konkursie - ZGRANA KLASA.
                Do rozwiązywania logicznych łamigłówek możecie przystąpić indywidualnie lub w parach. Karty do zapisywania odpowiedzi przekażemy Wam w piątek rano.

Życzymy udanej zabawy

• Zbiórka dla WOŚP

• Drodzy Uczniowie,
                przypominamy, że nasza szkoła włącza się do kwestowania dla WOŚP ♥️
                Do końca stycznia będzie można zasilić papierową puszkę ( monety, banknoty).
                Szkolni wolontariusze będą odwiedzać Was
                w klasach oraz spotkacie ich na korytarzu
                w czasie przerw.

Liczymy na Waszą hojność 👍