• Piknik szkolny 2023

• Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie, Drodzy Sympatycy Pruszkowskiej JEDYNKI

DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie

i Waszą obecność na dzisiejszym festynie!

• Dzień Kropki 2023

• 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki.Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności oraz odwagi.

Tego dnia uczniowie z klasy 1B wysłuchali historii Vashi, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno:

Każdy z naszych uczniów ma duży talent

• Lekcja z Panem Stopkiem

• Jak co roku Pan Marian Widlicki - Pan STOPEK przypomina najmłodszym uczniom o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię oraz właściwym zachowaniu w czasie drogi do szkoły .

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Po wakacjach, pełnych radości i chwil wypoczynku, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, aby rok szkolny 2023/24 był wyjątkowy, pełen inspiracji, odkryć i dobrych relacji. Niech będzie to czas wspaniałej i niezapomnianej przygody, nawiązywania nowych przyjaźni, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Sobota 27.04.2024