• Światowy Dzień Zespołu Downa

• W ramach obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do wyjątkowej akcji w biciu rekordu na najdłuższy sznurek ,,Wyjątkowych Skarpet" zorganizowanej przez OREW Juszczyn. Celem akcji jest rozpowszechnienie wiedzy na temat osób z Zespołem Downa oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na potrzeby osób z różnymi niepełnosprawnościami. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie! Łączna długość skarpetkowego sznurka w naszej szkole wynosi 42m!

• Już w najbliższy piątek 8 marca Samorząd Uczniowski zaprasza do świętowania i wspólnej zabawy z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.

• Drodzy Uczniowie, w tym dniu przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji:

1. Dziewczynki- Dzień Kobiet w stylu Barbie (liczymy na pomysłowe stylizacje)

2. Chłopcy- Bądź Wariacik! Załóż Krawacik!

3. Koło fortuny z atrakcyjnymi "niematerialnymi" nagrodami (żetony uprawniające do zabawy należy pobrać od wychowawcy klasy). Termin odbioru wylosowanych nagród - do 29 marca 2024

4. Wieczór filmowy dla uczniów klas 4-8 (godz 17:00- 19:00). Film "Enola Holmes" (biletem wstępu na wieczór filmowy jest zgoda uzupełniona przez rodzica/opiekuna prawnego).

Zapraszamy do wspólnego świętowania

Samorząd Uczniowski

• Zbliża się Wielkanoc. Zainteresujmy się potrzebami innych żyjących obok nas. Otwórzmy nasze oczy i serca!

•  Razem z "Taka Fundacja" z Pruszkowa chcemy pomóc osobom najbardziej potrzebującym z Pruszkowa. Ogłaszamy zbiórkę produktów spożywczych z długim terminem ważności ( pasztety, konserwy rybne lub mięsne, dżemy, herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, sosy do makaronów, gorące kubki, słodycze itp.).Dary można przynosić do szkoły w dniach 5.03.2024r. do 19.03.2024 r. i pozostawić w kartonie w głównym wejściu szkoły.

Liczymy na Waszą pomoc! Z góry dziękujemy za każdy drobny gest!

Sobota 27.04.2024