• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

02 WRZEŚNIA 2024r.

GODZINY:

9:00 -    rozpoczęcie dla klas: I, II, III  oraz oddziału przedszkolnego

(w dniu 02.09.2024r. zajęcia oddziału przedszkolnego odbywają się w godzinach: 7:00-17:00)

10:00 - rozpoczęcie dla klas IV, V, VI, VII, VIII

ROZPOCZĘCIE ROKU KATECHETYCZNEGO

Msza Święta dla klas I-III o godz. 8:00, a dla klas IV-VIII o godz. 9:00 w kościele św. Edwarda.

WSZYSTKICH UCZNIÓW OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY

• Wyprawka dla ucznia oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025

• Podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla oddziału przedszkolnego pt.: Kolorowe karty (wydawnictwo MAC), zostały zamówione przez wychowawców klasy – koszt 175 złpłatne do 13 września 2024 u nauczycielek oddziału przedszkolnego. Szczegóły dotyczące sposobu płatności zostaną podane na zebraniu.

Przybory szkolne do zakupienia przez rodziców:

• Nożyczki - proszę uwzględnić przy zakupie czy dziecko jest praworęczne czy leworęczne. Prosimy o podpisanie ich markerem.
                • Ryza papieru A4.
                • Pudełko chusteczek higienicznych.
                • Paczka chusteczek nawilżonych.
                • Obuwie zmienne na gumowej podeszwie.

Pozostałe przybory plastyczne na cały rok szkolny, takie jak: farby, kredki, ołówki, temperówki, gumki, bloki techniczne białe i kolorowe, bloki rysunkowe, kleje, bibuła, plastelina będzie zakupiona w hurtowni przez nauczycieli prowadzących grupę. Zbiórka funduszy na wyżej wymieniony cel, odbędzie w pierwszym tygodniu września u wychowawców klasy oraz w dniu zebrania . Koszt wyprawki plastycznej wynosi 100 zł od każdego dziecka.

Poniedziałek 16.09.2024

• ul. Topolowa 10