• Uroczystość zakończenia szkoły przez klasy Ósme

• Nadszedł czas rozstania, pożegnania z koleżankami, kolegami, wychowawcami, ze wszystkimi, z którymi przez ostatnich osiem lat tak mocno był spleciony los naszych ósmoklasistów. 25 czerwca 2021r. w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia szkoły. Ze względów sanitarnych miała ona dużo skromniejszy charakter niż pożegnania absolwentów w poprzednich latach. Mimo pandemicznych warunków, konieczności zachowania dystansu uczniowie i obecni na sali uczniowie i rodzice cieszyli się z tego spotkania. Nie zabrakło wzruszeń związanych z zakończeniem szkoły. Pani dyrektor Ewa Nowicka skierowała do uczniów kilka słów zawierających wspomnienia oraz przekazała życzenia na nowy etap edukacyjny. Życzenia, wszystkim absolwentom, złożył również obecny na uroczystości Konrad Sipiera – zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa. Ósmoklasistów z łezką w oku pożegnali również wychowawcy klas.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody Rady Rodziców, które w tym roku otrzymali: Magdalena Koczkodaj, Martyna Koczkodaj, Marianna Tyc, Zuzanna Wąsowska, Oliwia Wierzbicka, Ignacy Łabanowski, Jan Twarowski, Zuzanna Głodkowska, Aleksandra Biedrzycka.

Specjalne wyróżnienie – tytuł „Przyjaciela Jedynki” odebrali również rodzice naszych absolwentów. Byli to: Pan Mariusz Włodarski, Pan Ireneusz Tomaszewski, Pani Karina Marczak, Państwo Patrycja i Radosław Łabanowscy, Pani Anna Dudziec, Pani Monika Bogiel.

Podczas uroczystości nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru szkoły reprezentantom klas siódmych.

Po części oficjalnej, rodzice zaprosili uczniów i nauczycieli na słodki poczęstunek w amfiteatrze, potem odbyły się jeszcze ostatnie spotkania z wychowawcami w klasach.

Naszym absolwentom życzymy by byli silni i pełni wiary we własne możliwości. Niech się nie zniechęcają trudnościami. Niech w nowych, wymarzonych szkołach spotkają ciekawych, wartościowych ludzi. Marzcie i dokonujcie rzeczy niemożliwych. Świat czeka na wasze dokonania!

Sobota 27.04.2024