• Orszak Trzech Króli 2024

• Bardzo serdecznie dziękujemy wszytkim, którzy przybyli na Orszak Trzech Króli. Dziękujemy zwłaszcza uczniom, którzy aktywnie włączyli się w przebieg Orszaku. Śpiewanie kolęd, sceny, na których były odgrywane fragmenty jasełek, walka aniołów z diabłami czy mini zoo to elementy uświetniające tegoroczne wydarzenie, w których każdy mógł odnależć coś interesującego dla siebie. Ziomowa aura nie przeszkodziła nam w licznym przybyciu na Orszak. Do zobaczenia za rok, 6 stycznia!

• Wznawiamy kwestowanie dla WOŚP

• Po świątecznej przerwie wracamy
                i kontynuujemy kwestowanie dla WOŚP ♥️

Pieniążki do szkolnej puszki zbieramy
                do dnia 12 stycznia (piątek).

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki ♥️❣️ ♥️

• Witamy rok 2024!

• Szanowni Rodzice,
                Drodzy Uczniowie,

przyjmijcie życzenia noworoczne:

Życzymy Wszystkim, żeby ten
                Nowy Rok 2024 obfitował w zdrowie
                i szczęście, a wszystkie noworoczne postanowienia udało się zrealizować.

• Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

• Boże Narodzenie  to  święta wyjątkowe i ważne.
                Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

W tym przedświątecznym okresie, w naszej szkole, jak co roku, odbył się uroczysty apel. W piątek 22 grudnia uczniowie klasy 5b zaprezentowali całej społeczności szkolnej inscenizację związaną ze Świętami Bożego Narodzenia. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i nieznane  kolędy i pastorałki wykonywane przez uczniów.
                Po apelu Pani Dyrektor Ewa Nowicka przyjęła od harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju, podziękowała uczniom oraz złożyła serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Sobota 27.04.2024